
1/4, 1/2 және 5/16" шаршылары бар слесарлық-монтаждық жиынтық, 117 дана Matrix ProFI
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4, 1/2 және 5/16 дюймдік квадраттары бар Matrix 13587 монтаждау және монтаждау жинағы 117 бөліктен тұрады және бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Қол жеткізу қиын бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдететін U-түйіспелерін, сондай-ақ бөлшектерді ұстауға арналған тістеуіктер мен қысқыштарды қамтиды. Жинақ автокөлік жөндеу шеберханасында пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтыққа кіретін құралдар мен қондырмалар хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Ысырмалы кілттерде бір қозғалыста айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік беретін кері қосқыштар бар. Әрбір ысырма кілтінде саптамаларды ауыстыру уақытын үнемдейтін жылдам қалпына келтіру механизмі бар. Эргономикалық екі компонентті ысырма тұтқалары қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы соққыға төзімді пластиктен жасалған қорапта келеді. Құралдар қоймаларда бекітілген, сондықтан сақтау және тасымалдау кезінде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 117 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027821 |
- Бағасы: 51 037 ₸

