
1/4, 1/2, 53 дана квадраттары бар монтаждау-монтаждау жинағы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4, 1/2 дюймдік квадраттары бар Matrix 13585 слесарлық-монтаждық жинағы 53 бөліктен тұрады және жұмыс профилінің өлшемдері 15-тен 32 мм-ге дейінгі қашауларды, стандартты және штепсельдік ұштарды, ысырма кілттерін, жағаларды, ұзартқыш сымды, алтыбұрышты имбус кілттерін, кардан топсаларын қамтиды. . Жинақ өздігінен қолдануға да, қызмет көрсету станциясында кәсіби пайдалануға да жарамды. Артықшылықтары Құралдар беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған, яғни олар жүктемелерге төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жағаның, ұзартқыштың, ысырмалардың және кардан түйіспелерінің болуына байланысты жинақты жету қиын бекіткіштермен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Реверс функциясы бар ысырмалар бұрандалы қосылыстарды оңай орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Ысырмалары бар сырғанауға қарсы жабыны бар екі компонентті эргономикалық тұтқалардың арқасында тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Металл шарлы бекіткіштер жұмыс кезінде саптамалардың құлап кетуіне жол бермейді. Тұтқасы бар металл қорап құралдарды сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Жинақ элементтеріне қол қойылады және қоймада орналасады, сондықтан дұрыс құралды табу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 4.925 кг |
| Қаптама түрі | Металл кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 53 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996024943 |
- Бағасы: 48 360 ₸

