
Төртбұрыштары бар слесарлық-монтаждық жинақ, 1/4, 1/2, 94 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4 және 1/2 дюймдік бекіту квадраттары бар 13580 матрицалық монтаждау жинағы 94 элементті қамтиды, оның ішінде кілттер- ысырмалар, қашаулар және розеткалар, соның ішінде ұзартқыштар, мойынтіректер, қашауларға арналған бұрағыш, кардан қосылыстары, адаптерлер. Жинақ кең ауқымды мәселелерді шешуге мүмкіндік береді және кәсіби салада қолданылады, бірақ күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары 48 тісті ысырма кілттері жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Ысырмалардағы реверс функциясы бекіту элементтерін бөлшектеуге мүмкіндік береді. Құралдар хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктікке және қажетті қаттылыққа ие. Ысырма кілттері мен бұрағыш ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Жинақ тұтқасы бар соққыға төзімді пластик қорапқа салынған, бұл сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Кейстегі әрбір элемент үшін бөлімдер қарастырылған, сондықтан қажетті құралды оңай табуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 6.667 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 94 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016283 |
- Бағасы: 43 090 ₸

