
Шаршы 1/2, 21 заттан тұратын слесарлық-монтаждық жиынтық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік квадраты бар Matrix 13521 слесарлық-монтаждық жинағы 21 элементтен тұрады және бұрандалы элементтерді — гайкаларды, болттарды және т.б. монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Бұл шеберханада немесе гаражда таптырмас, күнделікті өмірде пайдалы. Жиынтыққа өлшемі 10 мм-ден 32 мм-ге дейінгі шеткі бастар кіреді, бұл оны қолданудың кең ауқымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жинақ элементтері қатты және берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, яғни олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Бекіткіш кілт кері механизммен жабдықталған, ол бекіткіштерді бұрап қана қоймай, бұрап алуға мүмкіндік береді. Ысырмадағы ысыру түймесі розеткаларды ауыстыруды жеңілдетеді. Эргономикалық пішінінің арқасында кілт қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады. 75 және 125 мм ұзартқыш сымдар, сондай-ақ U-түйіспесі жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, қоймасы бар соққыға төзімді пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 3.1 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 21 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023458 |
- Бағасы: 17 539 ₸

