
Шаршы 1/4, 38 заттан тұратын слесарлық-монтаждық жиынтық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4 дюймдік квадраты бар Matrix 13522 слесарлық-монтаждық жинағы 38 элементтен тұрады және бұрандалы элементтерді — гайкаларды, болттарды және т.б. монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Бұл шеберханада немесе гаражда таптырмас, күнделікті өмірде пайдалы. Жиынтыққа өлшемі 4-тен 14 мм-ге дейінгі шеткі бастар кіреді, бұл оны қолданудың кең ауқымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жинақ элементтері қатты және берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, яғни олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Бекіткіш кілт кері механизммен жабдықталған, ол бекіткіштерді бұрап қана қоймай, бұрап алуға мүмкіндік береді. Ысырмадағы ысыру түймесі розеткаларды ауыстыруды жеңілдетеді. Эргономикалық пішінінің арқасында кілт қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады. 50 және 100 мм ұзартқыш сымдар, сондай-ақ U-түйіспесі жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, қоймасы бар соққыға төзімді металл қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 283 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.258 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 38 |
| Бастың максималды өлшемі | 14 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996023465 |
- Бағасы: 12 640 ₸

