
Слесарлық-монтаждық жинақ, 12 зат Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13562 жинағы, 12 дана, жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады. Ол бұрандалы қосылыстарды, соның ішінде ұсақ бөлшектерді орнатуға/бөлшектеуге арналған бұрағыштарды, болттар мен гайкаларға арналған реттелетін кілтті, тығыз материалдарды кесуге арналған пышақты, өлшеуге арналған рулетканы, балғаны, сым кескіштерді, және кернеу сынағы. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — жиынтықтың барлық бөлшектері аспаптық болаттан жасалған, жұмыс бөлшектері шыңдалған. Жұмыстың ыңғайлылығы — құралдар екі компонентті тұтқалармен жабдықталған, балға сабы ағаштан жасалған және қорғаныш лакпен қапталған. Қауіпсіздік — ұзын тістеуіктер мен тістеуіктерде қолдың сырғып кетуіне жол бермейтін шектеуші тіректер бар. Сегменттелген пышақ — пышақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, түтіккен сегменттер оңай үзіледі. Білекке бекіту — рулеткада шағын бау бар. Сыдырмасы бар матадан жасалған пенал — тасымалдау және сақтау кезінде жиынтықтың бөлшектері жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.73 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 12 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996071404 |
- Бағасы: 12 230 ₸

