
Ұштық бастиектер жинағы, 1/4, алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 4-13 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13559 1/4 дюймдік қону ұясы және алтыбұрышты профилі бар розетка жинағы, CrV, 10 дана, 4-13 мм, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған. Бұл тұрмыстық жөндеуге пайдалы, сантехник, слесарь, автожөндеуші үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтықта диаметрі 4-тен 13 мм-ге дейінгі 10 саптама бар, олар шағын бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды. Соңғы бастар хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жылтыратылған хром-никельді жабын коррозияға төзімділікті қамтамасыз етеді. Бастар үшін плашка-ұстағыш қарастырылған, сондықтан олар әрқашан қол астында болады және жоғалмайды. Ашық қызыл жолақтар жұмыс кеңістігіңізден қажетті соңғы розетканы жылдам табуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071466 |
- Бағасы: 2 709 ₸

