
Розеткалар жинағы, 1/2, 10-24 мм розеткалар, ысырма кілті бар, 12 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13526 розетка жинағы 1/2 дюймдік бекіту квадраты бар 10-24 мм розеткаларды, ысырма кілтін және 125 мм ұзартқыш сымды қамтиды. Құралдар бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған және үйде де, автокөлік жөндеу шеберханасында да пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдар ұзаққа созылады және бұзылмайды, өйткені қаттылығы 42 HRC хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Хром-никельді жабын жоғары коррозияға қарсы әсерді қамтамасыз етеді. Ратчет кілтін арнайы қосқыштың арқасында бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін де пайдалануға болады. Жинақ берік металл қораптың арқасында сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жиынтықтағы заттар ретімен қамтылған, өйткені олардың әрқайсысының өз бөлімі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.05 кг |
| Қаптама түрі | Металл кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 12 |
| Бастың максималды өлшемі | 24 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016191 |
- Бағасы: 18 900 ₸

