
Ұштық бастиектер жинағы, 1/2, он екі қырлы, CrV, 10 дана, 10-24 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 қырлы профилі бар 1/2 дюймдік Matrix 13596 розетка жинағы, CrV, 10 дана, 10-24 мм, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған. Саптамалар автокөлік иелеріне, автосервис қызметкерлеріне және үй шеберлеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Бастары бар 12 қырлы профильдің арқасында тар кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлы — құралды айналдыру және қайта реттеу үшін небәрі 30 градус бұрыш қажет. Саптамалар хром-ванадийлі болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олардың жұмыс істеу қабілеті жоғары. Жылтыратылған хром-никельді жабын коррозияның пайда болуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Қондырма корпустарындағы қызыл жолақтар оларды табуды жеңілдетеді. Ұштық бастарды металл жолақ-ұстағыштың есебінен сақтауға ыңғайлы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.757 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 24 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996004600 |
- Бағасы: 5 981 ₸

