
Ұштық бастар жинағы, 1/2 шаршы, 10-22 мм бастар, ұзартылған, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13581 1/2 дюймдік 10-22 мм ұзартылған розетка жинағы, 10 дана 1/2 дюймдік шаршы, бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Қондырмалар әсіресе жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін өзекті. жинақ автокөлік жөндеу шеберханаларында қолданылады, сонымен қатар гаражда өздігінен пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Жиынтыққа 10 мм-ден 22 мм-ге дейінгі танымал өлшемдегі 9 бас кіреді, олардың әрқайсысына қол қойылған. Жиынтықта ұштық бастарды пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтетін шарикті бекіткіші бар ұзартқыш сым бар. Жиынтықтың барлық элементтері беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың жоғары жүктемелерге төзімділігіне кепілдік береді. Хром-никельді жабын бастардың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Жинақ сақтау мен тасымалдауды жеңілдету үшін металл қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптама түрі | Металл кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 22 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022116 |
- Бағасы: 15 820 ₸

