
Ұштық бастар жинағы, 3/4 шаршы, 12 қырлы бастар 19 х 50 мм, 20 дана, Matrix металл қорабында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/4 дюймдік шаршы және 12 қырлы профилі бар Matrix 13536 розетка жинағы өлшемдері 19-дан 50 мм-ге дейінгі бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін пайдаланылады. Ол автобустар мен жүк көліктерін жөндеу және техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Артықшылықтары Құралдар хроммен қапталған хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігі мен беріктігін арттырғанын білдіреді. 100 және 200 мм ысырмалы кілт, жағалар және ұзартқыш сымдар жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар металл қорапқа салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 12.75 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 20 |
| Бастың максималды өлшемі | 50 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 19 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996004556 |
- Бағасы: 72 430 ₸

