
Ұштық бастар жинағы, шаршы, 3/4-1, бастары 21 х 65 мм, 26 дана, пластикалық қорап Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13539 3/4 дюймдік шаршы және 12 қырлы профилі бар, 1 дюймдік адаптері бар соңғы розеткалар жинағы өлшемдері 21-ден 65 мм-ге дейінгі бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін пайдаланылады. Ол автобустар мен жүк көліктерін жөндеу және техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Артықшылықтары Құралдар хроммен қапталған хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігі мен беріктігін арттырғанын білдіреді. Ысырмалы кілт, жағалар және ұзартқыш сымдар (L-тәрізді, 525 және 200 мм) жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. 3/4 дюймден 1 дюймге дейінгі адаптер жинақты қолдану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 19.5 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 26 |
| Бастың максималды өлшемі | 65 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 21 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996004570 |
- Бағасы: 98 390 ₸

