
Ұзартылған ұштық розеткалар жинағы 1/2", алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 10-22 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13590 1/2 дюймдік ұзартылған розеткалар жинағы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 10-22 мм 10 алтыбұрышты қондырмаларды қамтиды. Ұзындығы ұзартылған шеткі бастар жету қиын жерлерде бекіткіштерді бұрау және бұрап алу, сондай-ақ оталдыру шамдарын алу үшін қолданылады. Жинақ автослесарьлар, сантехниктер арасында сұранысқа ие, сонымен қатар тұрмыстық салада пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары кернеуге төзімділік және беріктік — соңғы бастар беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған. Тозуға және коррозияға төзімділік — саптамалардың жылтыратылған хром-никель жабыны бар. Сақтаудың қолайлылығы — жиынтықта арнайы тақтайша-ұстағыш қарастырылған. Жылдам іздеу — бастар ашық қызыл жолақтармен белгіленген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 22 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұзартылған, ұстағышта |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071619 |
- Бағасы: 8 902 ₸

