
Ұзартылған ұштық розеткалар жинағы 1/4, алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 4-13 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13592 1/4 дюймдік ұзартылған розеткалар жинағы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 10 4-13 мм алтыбұрышты қондырмаларды қамтиды. Ұзындығы ұзартылған шеткі бастар бекіткіштерді жету қиын жерлерде бұрау және бұрап алу үшін қолданылады. Жинақ автослесарьлар, сантехниктер арасында сұранысқа ие, сонымен қатар тұрмыстық салада пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары кернеуге төзімділік және беріктік — соңғы бастар беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған. Тозуға және коррозияға төзімділік — саптамалардың жылтыратылған хром-никель жабыны бар. Сақтаудың қолайлылығы — жиынтықта арнайы тақтайша-ұстағыш қарастырылған. Жылдам іздеу — бастар ашық қызыл жолақтармен белгіленген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.387 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұзартылған, ұстағышта |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071633 |
- Бағасы: 4 967 ₸

