
Ұзартылған ұштық розеткалар жинағы 3/8, алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 8-19 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13591 3/8 дюймдік ұзартылған розеткалар жинағы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 10 8-19 мм алтыбұрышты қондырмаларды қамтиды. Ұзындығы ұзартылған шеткі бастар жету қиын жерлерде бекіткіштерді бұрау және бұрап алу, сондай-ақ оталдыру шамдарын алу үшін қолданылады. Жинақ автослесарьлар, сантехниктер арасында сұранысқа ие, сонымен қатар тұрмыстық салада пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары кернеуге төзімділік және беріктік — соңғы бастар беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған. Тозуға және коррозияға төзімділік — саптамалардың жылтыратылған хром-никель жабыны бар. Сақтаудың қолайлылығы — жиынтықта арнайы тақтайша-ұстағыш қарастырылған. Жылдам іздеу — бастар ашық қызыл жолақтармен белгіленген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.927 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұзартылған, ұстағышта |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071657 |
- Бағасы: 6 780 ₸

