
Әмбебап ұштық бастиектер жинағы, 1/4, SpLine, CrV, 10 дана, 4-13 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13599 әмбебап розеткалар жинағы 1/4 дюймдік қону ұясы және 12 қырлы Spline профилі бар 10 саптамадан тұрады. Жинақ 4-тен 13 мм-ге дейінгі өлшемдегі бастарды қамтиды және тұрмыстық және кәсіптік салаларда монтаждау және монтаждау жұмыстары үшін қолданылады. Артықшылықтары Spline жұмыс профилі бекіткіштердің кез келген түрімен жұмыс істеуге жарамды. Саптамалар тозуға және қарқынды жүктемелерге жоғары төзімділікке ие, өйткені олар берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жылтыратылған хром-никельді жабын коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Металл ұстағыш жолақ соңғы розеткаларды сақтауды жеңілдетеді. Ашық қызыл жолақтардың арқасында ешбір қондырма жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.219 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 13 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | әмбебап |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071695 |
- Бағасы: 3 332 ₸

