
Әмбебап ұштық бастиектер жинағы, 3/8, SpLine, CrV, 10 дана, 8-19 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 қырлы Spline профилі бар 3/8 дюймдік Matrix 13593 әмбебап розеткалар жинағы CrV тобындағы болаттан жасалған 8-19 мм 10 саптамадан тұрады. Олар бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін пайдаланылады және бекіткіштердің барлық түрлеріне жарамды. Жинақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Саптамалар ауыр жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені хром-ванадий тобының берік және қатты болатынан жасалған. Соңғы бастар ұзаққа созылады және жылтыратылған хром-никель жабынының арқасында тот баспайды. Жинақ элементтері айқын көрінеді және басқа құралдар арасында жоғалып кетпейді, өйткені олар ашық қызыл жолақтармен белгіленген. Саптамаларды арнайы тақтайша-ұстағыштың арқасында сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.464 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | әмбебап |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996071718 |
- Бағасы: 4 562 ₸

