
Шаршы 1/2, 24 заттан тұратын жүргізуші жинағы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13582 жүргізуші жинағы кез келген күрделіліктегі монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау үшін қажетті 1/2 дюймдік қосылыс алаңы бар 24 элементтен тұрады. Оған диаметрі 10-нан 32 мм-ге дейінгі 18 алтыбұрышты шеткі розеткалар кіреді, бұл тапсырмалардың кең ауқымын шешуді қамтамасыз етеді. Жинақ автокөлік жүргізушілері мен автосервис қызметкерлеріне пайдалы. Артықшылықтары Жағалар, ұзартқыштар және топсалы кардан жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құралдар хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың жоғары тозуға төзімділігіне, ерекше қаттылығы мен беріктігіне кепілдік береді. Металл шарлы бекіткіштер жұмыс барысында саптамалардың ажырау қаупін болдырмайды. Тұтқасы бар ыңғайлы металл қорап жинақты сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1352-Құралдар жиынтығы, матрицалық бас жиынтықтары |
| Пәндер саны | 24 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996018119 |
- Бағасы: 49 510 ₸

