
№2 ернеу құралының жинағы, 3 бұйым: тістеуік, бүйір кескіш, ауыстырмалы тістеуік Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
№2 Sparta 13545 еріндік құралдар жинағы 3 бөліктен тұрады — бүйірлік кескіштер, қысқыштар және тістеуіктер. Олар сымдар мен сымдарды тістеу үшін, сондай-ақ дайындамаларды біріктіру немесе өңдеу үшін қысу және ұстау үшін қолданылады. Ауыстырылатын қысқыштар әртүрлі пішіндегі және өлшемдегі бөлшектерді ұстауға мүмкіндік береді, өйткені олардағы губка ерітіндісінің мөлшері реттеледі. Жинақ слесарлық, монтаждау, сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады, сонымен қатар электрониканы немесе тұрмыстық техниканы жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдар тозуға төзімді және берік, өйткені олар берік көміртекті болаттан жасалған. Тістеуіктер мен қысқыштар жақтарындағы өткір ойықтардың арқасында заттарды мықтап қысады. Тұтқалар қолға сырғып кетпейді, себебі олардың беті резеңкеленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.597 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 3 |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068039 |
- Бағасы: 3 028 ₸

