
Тұрмыстық құралдар жинағы, 6 заттан тұратын Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 13540 құралдар жинағы үй шаруашылығында пайдалы болатын 6 заттан тұрады. Ол күрделі емес монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізуге қажеттінің барлығын қамтиды, сондықтан ол тіпті жаңадан бастаған шеберлерге де пайдалы болады. Жинақтағы ені 18 мм ұзартылатын сегменттелген жүзі бар пышақ қағазды, картонды кесуге, тұсқағазды және линолеумды кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Балғаның, тістеуіктің және бұрағыштардың жұмыс бөліктері, сондай-ақ пышақ жүзі 45 болаттан жасалған және қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Бұрауыштар мен тістеуіктердің тұтқалары пластиктен жасалған, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Балға-шегелеуші майысқан шегелерді ілуге және түзетуге мүмкіндік береді. Ағаш балға сабы қолға ыңғайлы орналасады, түссіз лак жабыны оны кеуіп кетуден сақтайды. Пышақ ұзақ қызмет етуге арналған — пышақтың кесу қасиеттерін қалпына келтіру үшін доғал сегментті үзу жеткілікті. Жиынтықта тістеуіктер, екі жақты штангалары бар бұрағыштар және 2 м таспа өлшемі бар, бұл оны әмбебап етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.842 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 370 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049816 |
- Бағасы: 4 081 ₸

