
Бұрауыштар жинағы, 2 дана, PH, SL Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 135425 2 дана бұрағыш жинағы, PH және SL саңылаулары бар, бұрандалы бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға арналған. жинақтағы 2 құрал ең көп таралған саңылаулармен жұмыс істеуге жарамды. Жинақ күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Шыбықтар көміртекті болаттан жасалған, сондықтан бұрағыштар механикалық кернеулерге төзімді және ұзақ қызмет етеді. Екі компонентті эргономикалық тұтқалардың сырғымайтын беті бар, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқаларда ілулі сақтауға арналған тесіктер бар. Жинақ өнімді сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік беретін ыңғайлы көпіршікті қаптамада келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 262 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 88 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 117- Спарта "Пойнт" екі компонентті тұтқалы бұрағыштар |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996049700 |
- Бағасы: 621 ₸

