
Монтаждық слесарлық жинақ, 19 зат Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 13546 жинағы, 19 дана, монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы. Бұл жеке шеберлер үшін үй шаруашылығында пайдалы болады. Жинақта дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыштар, қашауларға арналған бұрағыш, бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге арналған қашаулар мен ұштық бастар, сымдар мен ұсақ бөлшектерді ұстауға, ұстауға және тістеуге арналған бүйірлік кескіштер мен ұзын тістеуіктер бар. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — жинақ бөлшектерінің жұмыс бөліктері аспаптық болаттан жасалған және шыңдалған. Әмбебаптылық — жиынтыққа ең көп таралған өлшемдегі биттер мен бастар кіреді. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — жинақ мөлдір қақпағы бар пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 19 |
| Бастың максималды өлшемі | 14 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 11 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996044866 |
- Бағасы: 2 718 ₸

