
Монтаждық слесарлық жинақ, 21 Спарта алды
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Слесарлық-монтаждық жинақ Sparta 13537 21 заттан тұрады және ұсақ жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Ол бұрауыштарды, соның ішінде дәл жұмыс істеуге арналған сағат механизмдерін, қашауларды және шеткі бастарды, жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы ұзартқыш сымды, ұзын тістеуіктерді қамтиды. Жинақ үй шаруашылығында жеке шеберлер үшін пайдалы. Артықшылықтары Жиынтықтың құрамдас бөліктері аспаптық болаттан жасалған және шыңдалған, бұл оларға қажетті беріктік пен қаттылықты береді. Бұрауыштар мен ұзын тістеуіктерде оңай ұстау үшін пластикалық тұтқалар бар. Сыдырмасы бар шағын матадан жасалған пенал жиынтықты тасымалдаудың/сақтаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.51 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 21 |
| Бастың максималды өлшемі | 14 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996044880 |
- Бағасы: 3 251 ₸

