
Монтаждық слесарлық жинақ, 25 дана Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 13534 жинағы монтаждау және монтаждау жұмыстарына қажетті 25 элементті қамтиды. Ол тұрмыста пайдалануға арналған, сондықтан шаруашылықта пайдалы болады. Сағат бұрағыштарының көмегімен дәл жұмыстарды орындауға болады, қашаулар мен шеткі бастар бұрандалы қосылыстарды орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді, қосалқы құрал бөлшектерді ұстауға және ұстауға ыңғайлы, ұзартқыш сым жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Жиынтықтың құрамдас бөліктері аспаптық болаттан жасалған және шыңдалған, бұл оларға қажетті беріктік пен қаттылықты береді. Бұрауышта, бүйірлік кескіштерде және ұзын тістеуіктерде оңай ұстау үшін пластикалық тұтқалар бар. Сыдырмасы бар шағын матадан жасалған пенал жиынтықты тасымалдаудың/сақтаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 25 |
| Бастың максималды өлшемі | 10 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 7 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996071305 |
- Бағасы: 2 009 ₸

