
Монтаждық слесарлық жинақ, 29 зат Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 13535 жинағы монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған 29 элементтен тұрады. Тұрмыстық жағдайларда, гаражда және шағын шеберханада қолдануға жарамды. Жинаққа кіретін биттер мен розеткалар, аллен кілттері, сағат бұрағыштары, ұзын тістеуіктер, адаптер, ұзартқыш сым және реттелетін кілт стандартты және жұқа жіптері бар бекіткіштермен, соның ішінде жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жиынтықтың құрамдас бөліктері аспаптық болаттан жасалған және шыңдалған, бұл оларға қажетті беріктік пен қаттылықты береді. Бұрауыш пен ұзын тістеуіктерде оңай ұстау үшін пластикалық тұтқалар бар. Сыдырмасы бар шағын матадан жасалған пенал жиынтықты тасымалдаудың/сақтаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.835 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 29 |
| Бастың максималды өлшемі | 10 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996044903 |
- Бағасы: 3 492 ₸

