
Слесарлық-монтаждық жинақ, 37 зат Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 13541 жинағы монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған 37 элементтен тұрады. Ол тұрмыста қолдануға өте қолайлы, бастаушы шеберлерге пайдалы болады. Жинақтың көмегімен бұрандалы бекіткіштерді монтаждау/бөлшектеу жүзеге асырылады. Артықшылықтары Құралдар мен ауыстырылатын саптамалар аспаптық болаттан жасалған және шыңдалған, бұл олардың қажетті беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді. Жиынтықтағы ұштық бастардың кең ассортименті бекіткіштерге байланысты дұрысын таңдауға мүмкіндік береді. Қайтымды ысырма бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге мүмкіндік береді. Жинаққа қайтымды ысырманы ыңғайлы пайдалану үшін пластикалық диск кіреді. 3/8 дюймдік ұзартқыш сым бұрандалы қосылымдарға жету қиын жерлерде қол жеткізуге мүмкіндік береді. Мөлдір қақпағы бар ашық қызғылт сары қорап жинақты ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді, ол құралдар арасында жоғалып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 37 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049793 |
- Бағасы: 3 386 ₸

