
Құралдар жинағы, 1/2, CrV, пластик қорап, 31 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14102, 1/2 дюймдік құралдар жинағы, CrV-диапазонды болат, пластик қаптамаға оралған және гайкалармен, бұрандалармен және басқа бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 31 элементтен тұрады. Жинаққа 5 градустық қадамдық ысырма кілті және жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдету үшін ұзартқыш сымдар кіреді. Жинақ гаражда немесе саяхатта пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде кішігірім жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтық элементтері хром-ванадий тобындағы термиялық өңделген болаттан жасалған, бұл оларға жеңілдік пен сонымен бірге жоғары жүктемелерге төзімділік береді. Құралдардың беті хромдалған, бұл оларды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ратчет кілтінде розетканы бірнеше секунд ішінде ауыстыруға мүмкіндік беретін жылдам қалпына келтіру механизмі бар. Реверс қосқышының арқасында ысырманың айналу бағытын лезде өзгертуге болады. Ратчет кілтінің ысырма механизмінде теңдесі жоқ тегістік үшін 72 тіс бар. Құралдар металл құлыптармен жабылатын қатты соққыға төзімді пластиктен жасалған корпустың қоймасына бекітілген, сондықтан жинақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Өндірістің барлық кезеңдері қатаң технологиялық бақылаумен сүйемелденеді, бұл құралдардың жоғары сапасына кепілдік береді. Жинақ өмірлік кепілдікпен қамтамасыз етілген, оның егжей-тегжейлері кепілдік талонында көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 4.94 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 31 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, ключи |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068596 |
- Бағасы: 40 940 ₸

