
Құралдар жинағы, 1/2, 1/4, CrV, пластик қорап, 69 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14108, 1/2 және 1/4 дюймдік құралдар жинағы, CrV, пластикалық қораптағы 69 бөліктен тұрады және монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған құралдар мен қондырмаларды, сондай-ақ жинақты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтетін бүйірлік кескіштер мен тістеуіктерді қамтиды. Әмбебап жинақ гаражда немесе саяхатта автокөлікті жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Хром-ванадий тобының термиялық өңдеуден өткен болаттан жасалған ұштары кернеулер кезінде деформацияларға төзімді. Жапондық S2 легирленген болаттан жасалған бұрағыштар, қашаулар және кірістіру қашаулары беріктік сипаттамаларын жақсартты. Күңгірт хромдалған атлас құралдарды коррозиядан қорғайды. 5 градустық ысырмалар жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Қайтымды механизм бекіткіштерді бұрауға да, бұрап алуға да мүмкіндік береді. Жылдам ысыру түймесі ысырма кілтіндегі розеткаларды ауыстыруды жеңілдетеді. Қоймасы және металл бекіткіштері бар соққыға төзімді пластик корпус сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң бақылау құралдардың жоғары сапасына кепілдік береді. Жинақ өмірлік кепілдікпен қамтамасыз етілген, оның егжей-тегжейлі шарттары кепілдік талонында көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 6.713 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 69 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, отвертки, ШГИ |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068619 |
- Бағасы: 60 450 ₸

