
Құралдар жинағы, 1/2, 1/4, CrV, пластик қорап, 94 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы Stels 14106 құралдар жинағы 1/2 және 1/4 дюймдік CrV маркалы болаттан жасалған 94 бөлікті қамтиды. Ол автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу кезінде, сондай-ақ тұрмыстық тапсырмаларды орындау кезінде бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Құралдар автокөлік әуесқойлары мен өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады. Артықшылықтары 72 тісті ысырмалар бекіткіштерді жұмсақ және тегіс айналдырады, бұл ыңғайлылықты арттырады. Жиынтықтың барлық бөлшектерінің беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары, өйткені хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен Күңгірт коррозияға қарсы жабын құралдарды сынудан сенімді қорғайды. Полипропилен мен резеңкеден жасалған эргономикалық тұтқалардың арқасында ысырмалар қолыңызға ыңғайлы орналасады және бензин мен майдың әсерінен құлап кетпейді. Жылдам ысыру механизмі ысырмалардағы қондырмаларды оңай өзгертуге мүмкіндік береді. Жинақ металл құлыптары бар соққыға төзімді пластик қаптамада келеді, сондықтан оны тасымалдау оңай және сақтауға ыңғайлы. Өлшемдері қол қойылған қойма бөлшектерді бөлек ұяшықтарға мықтап бекітуге және қажетті саптаманы жылдам табуға мүмкіндік береді. Құралдардың жоғары сапасы халықаралық стандарттарға сәйкестігіне және өндірушінің өмірлік кепілдігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 6.487 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 94 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068657 |
- Бағасы: 47 210 ₸

