
Құралдар жинағы, 1/2, 3/8, 1/4, CrV, пластик қорап, 142 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14107, 1/2, 1/4 және 3/8 дюймдік құралдар жинағы, CrV, пластик қаптамада, 142 данадан тұрады және гаражда немесе автосервисте көліктерді жөндеуге арналған. Үй жағдайында пайдалануға болады. Жинаққа слесарлық жұмыстардың кең ауқымын орындауға арналған құралдар кіреді. Жинақ қатты пластиктен жасалған және металл бекіткіштері бар соққыға төзімді қорапқа салынған, сондықтан оны көліктің жүксалғышында сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Артықшылықтары Шеткі бастиектер мен құрама кілттер термиялық өңдеуден өткен хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді. Бұрауыштар, қашаулар және кірістіру қашаулары жоғары сапалы S2 легирленген болаттан жасалған және жоғары беріктікке ие. Құралдардың беті хромдалған, бұл коррозияны болдырмайды және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ратчеттің қадамы 5 градусты құрайды, бұл тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Ратчет кілттері айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік беретін кері қосқышпен жабдықталған. Бекіткіш кілттердің конструкциясы жылдам қалпына келтіру механизмін қамтамасыз етеді, соның арқасында соңғы розетканы бірнеше секунд ішінде алып тастауға немесе ауыстыруға болады. Жиынтықтың барлық элементтері қоймаларда орналасқан, сондықтан сақтау және тасымалдау кезінде ыдырап кетпейді. Өндірістің барлық кезеңдері қатаң технологиялық бақылаумен сүйемелденді, бұл құралдардың жоғары сапасын растайды. Жиынтыққа кепілдік өмір бойы жарамды, егжей-тегжейлі шарттар кепілдік талонында сипатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 14.29 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 142 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, отвертки, ШГИ, молоток, ключи |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 3/8 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068671 |
- Бағасы: 132 920 ₸

