
Құрама кілттер жинағы, 6-17 мм, хромдалған, 6 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 154305 хромдалған құрама кілттер жинағы өлшемі 6 мм-ден 17 мм-ге дейінгі бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 6 слесарлық және монтаждау құралдарынан тұрады. Әрбір кілттің 12 жақты қақпақ басы бекіткіштің бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, ал мүйізді саңылау сақинаны пайдалану қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілттер шеберханада, гаражда пайдалы болады, құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттер 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен жақсы ресурсын қамтамасыз етеді. Кілттердің жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42 HRC құрайды, бұл МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді. Хромдалған беті коррозияға ұшырамайды, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Сақиналы бастар кілттердің жазықтығына қатысты 15 градусқа ығысқан, бұл жету қиын жерлерде орнатуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 208 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069265 |
- Бағасы: 1 599 ₸

