
Құрама кілттер жинағы, 6-22 мм, 12 дана, CrV, фосфатталған, МЕМСТ 16983 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15477 біріктірілген кілттер жинағы CrV болаттан жасалған, фосфатталған, ГОСТ 16983, 12 дана, өлшемі 6-22 мм бекіткіштерді 6 жақты немесе 12 жақты бас профилімен бұрап алуға және бұрауға арналған. 12 қырлы сақиналы жұтқыншақтың ішкі беті кілтті небәрі 30 градусқа бұруға мүмкіндік береді, бұл тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілттер слесарлық-монтаждау жұмыстары үшін пайдаланылады, құрылыста, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдар жоғары беріктігімен ерекшеленеді, өйткені олар ыстық соғу технологиясы бойынша хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Кілттер сөндірілген және шыңдалған, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42-47 HRC, сондықтан олар тозуға және кернеуге төзімді. Ұзақ қызмет ету мерзімі бұйымдарды коррозиядан қорғайтын фосфатталған жабынмен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.075 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 12 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069371 |
- Бағасы: 5 479 ₸

