
Құрама кілттер жинағы, 8-17 мм, CrV, 6 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15446 құрама кілттер жинағы диаметрі 8-ден 17 мм-ге дейінгі бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған CrV болаттан жасалған 6 құралды қамтиды. Әрбір кілт гайка немесе болт бетімен мүмкіндігінше тығыз байланыста болатын ашық және 12 жақты сақиналы жұлдырумен жабдықталған - бұл оның деформациялану қаупін азайтады. Жинақ автокөлікті жөндеу кезінде таптырмас құрал, сонымен қатар жабдықты құрастыру немесе тұрмыстық мәселелерді шешу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттер беріктігінің жоғарылауымен сипатталады, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, ал жұмыс бөліктері 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған (ГОСТ талаптарына толық сәйкестік). Хромдалған жабын құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады, себебі ол оларды коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды. Сырғымалы бастар кілттер жазықтығына 15 градус бұрышпен еңкейтілген, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Жинақ ыңғайлы пластик ұстағышта жеткізіледі, одан қажетті құралды алу оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.435 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 6 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996011226 |
- Бағасы: 2 466 ₸

