
Біріктірілген кілттер жинағы, 8-19 мм, 8 дана, CrV, күңгірт хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Күңгірт хром" жабыны бар Matrix 15406 құрама кілттер жиынтығына 8 дана кіреді. өлшемі 8-19 мм CrV болаттан жасалған, олар үйде немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Олардың көмегімен бекіткіштерді жылдам орнатуға және бөлшектеуге болады. Сақиналы аусыл аспаптың жазықтығына қатысты 15 градус еңкею бұрышының арқасында ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған кілттер қажетті беріктік сипаттамаларына және деформацияға жоғары төзімділікке ие. Аспаптардың жұмыс бөліктері МЕМСТ талаптарына сәйкес 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Күңгірт хром-никельді жабын кілттерді коррозиядан қорғайды. 12 қырлы профилі бар сырғымалы бөлшектер бекіткіштерді бүкіл беті бойынша жабуға мүмкіндік береді, соның арқасында оның қырларының деформациялану қаупі азаяды. Кілттерді сақтау ыңғайлы және тасымалдау кезінде жоғалмайды, себебі олар пластик ұстағышқа оралған. Жинақ орнату тапсырмаларының көпшілігін шешуге мүмкіндік береді, себебі ол негізгі өлшемдердің 8 кілтінен тұрады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 228 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996016924 |
- Бағасы: 3 701 ₸

