
Біріктірілген кілттер жинағы, 8-19 мм, 8 дана, CrV, күңгірт хром Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 15428 жинағы 8-ден 19 мм-ге дейінгі өлшемдегі, щеткалы хроммен қапталған CrV болаттан жасалған 8 құрама кілтті қамтиды және гайкалар мен болт қосылымдарын бұрау және бұрау үшін қолданылады. Әрбір кілттің қақпақ басының 12 жақты ішкі беті бар, бұл бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді және оның зақымдану қаупін азайтады. Кілттер слесарлық шеберханаларда және автосервистерде қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктік индексі — кілттер хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Күңгірт хром—никельді жабын - құралдар коррозияның пайда болуынан қорғалған. Жету қиын жерлерде орнату кезіндегі жайлылық — сақиналы жұтқыншақ кілттердің жазықтығына 15 градус бұрышпен еңкейтілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.909 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069494 |
- Бағасы: 3 633 ₸

