
Құрама кілттер жинағы, 8-19 мм, 8 дана, CrV, жылтыратылған хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Жылтыратылған хром" жабыны бар Matrix 15418 құрама кілттер жинағы 8 данадан тұрады. өлшемі 8-19 мм CrV болаттан жасалған, олар үйде немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Олардың көмегімен бекіткіштерді жылдам орнатуға және бөлшектеуге болады. Сақиналы аусыл аспаптың жазықтығына қатысты 15 градус еңкею бұрышының арқасында ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған кілттер қажетті беріктік сипаттамаларына және деформацияға жоғары төзімділікке ие. Аспаптардың жұмыс бөліктері МЕМСТ талаптарына сәйкес 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Жылтыратылған хром-никельді жабын кілттерді коррозиядан қорғайды. 12 қырлы профилі бар сырғымалы бөлшектер бекіткіштерді бүкіл беті бойынша жабуға мүмкіндік береді, соның арқасында оның қырларының деформациялану қаупі азаяды. Кілттерді сақтау ыңғайлы және тасымалдау кезінде жоғалмайды, себебі олар пластик трапеция тәрізді ұстағышқа оралған. Жинақ орнату тапсырмаларының көпшілігін шешуге мүмкіндік береді, себебі ол негізгі өлшемдердің 8 кілтінен тұрады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 228 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 138 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.769 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996016870 |
- Бағасы: 3 677 ₸

