
Жиналмалы кілттер жинағы 8 дана, 6-22мм, CrV, Elliptical, айналы хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Elliptical 15338, 8 дана, айналы хромдалған, CrV болаттан жасалған, диаметрі 6-22 мм бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға арналған қорап кілттерінің жинағы. Бұл слесарларға, құрылысшыларға, автомеханиктерге және басқа да шеберлерге жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Қорап кілті ашық кілтке қарағанда әлдеқайда ыңғайлы, өйткені айналу бөліктен қол үзбей жүреді. Артықшылықтары Кілттер жасалған хром-ванадийлі болат жоғары қаттылықпен және тозуға төзімділікпен сипатталады, сондықтан олар қарқынды пайдалануға оңай төтеп бере алады. Кілттер МЕМСТ стандарттарына сәйкес жасалған: жұмыс бөліктерінің қаттылығы 40-45 HRC құрайды. Айналы хром-никельді жабын уақыт өте келе кетпейді, коррозияның пайда болуынан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. 12 қырлы сақиналы профиль бұрандалы қосылыстармен жанасу аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді, бұл шешім бекіткіштердің зақымдану қаупін азайтады. Тұтқадан ауытқыған жұмыс бөліктері жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақтағы пластмасса ұстағыш кілттерді тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.39 кг |
| Топ | Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 153-Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069531 |
- Бағасы: 6 717 ₸

