
Жиналмалы кілттер жинағы, 6-17 мм, CR-V, 6 дана, жылтыратылған хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 15331 жылтыратылған хроммен қапталған CR-V болаттан жасалған қорап кілттерінің жинағы, 6 дана, өлшемі 6-17 мм бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Құрал тұрмыстық жағдайларда, автосервистерде және жеке шеберханаларда пайдалануға арналған. Дөңгелек профильді сырғымалы жұмыс бөліктері бекіткіштің басын толығымен жабу арқылы тіпті тотыққан болттар мен гайкаларды оңай өңдей алады. Ал кілттің қисық пішіні жету қиын жерлерге кіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары ресурс — барлық кілттер хром-ванадийлі болаттан жасалған, беріктігімен және орындалу сапасымен ерекшеленеді. Жылтыратылған хром—никельді жабын - құралдар коррозияға төзімді және техникалық қызмет көрсету оңай. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 44 HRC кілттері қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. 6 екі жақты кілттер жинағы — бекіткіштерді бұрап алу үшін ең жақсы өлшемді таңдауға болады. Ыңғайлы кілт ұстағыш — тасымалдау кезінде құлап кетпейді және жоғалмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 252 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 153-Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| Пәндер саны | 6 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996016801 |
- Бағасы: 4 223 ₸

