
Жиналмалы кілттер жиынтығы, 6-22 мм, 8 дана, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6-22 мм алтыбұрышты басы бар бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылатын Спарта 153755 8 дана хромдалған қорап кілттерінің жинағы. Гаражда, шағын өндірісте және тұрмыста монтаждау жұмыстарын жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Сақиналы профиль бекіткіштің қақпағын толығымен ұстайды, сондықтан тіпті тотыққан болттарды, гайкаларды және т.б. кілттермен бұрап алу оңай. Артықшылықтары Кілттер сапалы 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар берік және ұзақ қызмет етеді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 41 HRC құрайды, бұл МЕМСТ (41-46 HRC) талаптарына сәйкес келеді. Хром жабыны коррозияның пайда болуынан қорғауға кепілдік береді. әрбір сақиналы жұлдырудың 12 қырлы профилі бекіткіштің бүкіл периметрі бойынша сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және оның беттерінің зақымдану қаупін азайтады. Тұтқаға қатысты ығысқан жұмыс бөліктері кілттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Топ | Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 153-Жиналмалы кілттер жиынтығы |
| Пәндер саны | 8 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069593 |
- Бағасы: 4 982 ₸

