
Ашық кілттер жинағы 8 дана, 6-22мм, CrV, Elliptical, айналы хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Elliptical 15238 ашық кілттер жинағы айналы хромдалған CrV болаттан жасалған 8 бөліктен тұрады және алтыбұрышты профильді және бас өлшемі 6-дан 22 мм-ге дейінгі бұрандалы қосылым элементтерін бұрау және бұрау үшін арналған. Кілттер шектеулі кеңістікте манипуляциялар жасау үшін ыңғайлы, өйткені олардың әрқайсысының иектері тұтқаға бұрышта орналасқан. Жинақ монтаждау, сантехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде, автокөліктерді немесе тұрмыстық техниканы жөндеу үшін пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттердің беріктігі мен сенімділігі жоғары, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 45 HRC — құралдар тозуға төзімділіктің жоғарылауымен және ГОСТ (45-51 HRC) талаптарына толық сәйкестігімен сипатталады. Айналы хром-никельді жабынның арқасында беті коррозиядан қорғалған. Жинақты жеткізу көлеміне кіретін трапеция тәрізді пластик ұстағышта сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.904 кг |
| Топ | Наборы ключей рожковых |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 152-Наборы ключей рожковых |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996068794 |
- Бағасы: 5 293 ₸

