
Ашық кілттер жинағы, 6 х 17 мм, 6 дана, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6 данадан тұратын Спарта 152305 хромдалған ашық кілттер жинағы. диаметрі 6-дан 17 мм-ге дейінгі алтыбұрышты профильді болттарды, гайкаларды және басқа бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға арналған. Әрбір кілттің екі жағында жұмыс істейтін жақтары бар. Иектер тұтқаға бұрышта орналасқан, бұл тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құрал-саймандар жабдықтарды құрастыру және бөлшектеу үшін, монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады, үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттер 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар берік және кернеуге төзімді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді және 42 HRC құрайды, бұл құралдардың сенімділігі мен тозуға төзімділігіне кепілдік береді. Хромдалған беті коррозияға ұшырамайды, бұл кілттердің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.297 кг |
| Топ | Наборы ключей рожковых |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 152-Наборы ключей рожковых |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996106717 |
- Бағасы: 1 680 ₸

