
Ашық кілттер жинағы, 6-19 мм, 6 дана, CrV, фосфатталған, МЕМСТ 2839 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15220 фосфатталған ашық кілттер жинағы, ГОСТ 2839, диаметрі 6-19 мм алтыбұрышты бұрандалы бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған CrV болаттан жасалған 6 құралды қамтиды. Жақтаулар кілт корпусының осіне бұрышта орналасқан, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді ыңғайлы етеді. Құралдар қызмет көрсету орталығында, автожөндеу шеберханасында, жабдықты орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады.Артықшылықтарыберіктілік және механикалық кернеулерге төзімділік — кілттер хром-ванадий тобындағы соғылған болаттан ыстықтай соғу әдісімен жасалған, күйдіруден, сөндіруден және кейіннен шынықтырудан өткен.Тозуға төзімділіктің жоғарылауы — жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42-47 HRC құрайды, бұл ГОСТ 2839 талаптарына сәйкес келеді.Төзімділік — құралдар коррозиядан қорғау үшін фосфатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.325 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Наборы ключей рожковых |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 152-Наборы ключей рожковых |
| Пәндер саны | 6 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996042121 |
- Бағасы: 2 200 ₸

