
Алмаз қондырма файлдарының жинағы, 140 х 50 х 3 мм, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 данадан тұратын Matrix 15832 гауһар қондырмалар жинағы, 140 x 50 x 3 мм, дәл жұмыс істеуге арналған және ұсақ бөлшектерді дәл баптау және аршу үшін қолданылады. Металл, шыны, керамикалық беттерді өңдеуге жарамды. Жинақ әмбебап болып табылады, өйткені оған профильдердің әртүрлі қималары бар файлдар кіреді, бұл тегіс беттерді, сондай-ақ бұрыштарды, ойықтарды, тесіктерді, дөңгелектелген шығыңқы жерлерді толтыруға мүмкіндік береді. Надфилдер слесарь ісінде, модельдеумен айналысқанда пайдалы болады, тұрмыста да пайдалы болады. Артықшылықтары Файлдар жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар қаттылық пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Алмаз жоңқаларынан жасалған бүріккіш қондырма файлдарының жоғары абразивтік қасиеттерін қамтамасыз етеді. Тұтқалар резеңкеленген және қолмен сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқалардың қызыл түсі оңай көрінеді, сондықтан құралдар жұмыс кеңістігінде жоғалып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Түйіршіктілік | P 140 |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | конструкционная подшипниковая |
| Тұтқаның материалы | ПВХ |
| Тұтқа | обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық, дөңгелек, жартылай дөңгелек, шаршы, үш қырлы, үш қырлы бір жақты, ортомомиялық, сопақша, сопақша екі жақты, сүйір |
| Штрих-код | 4044996013039 |
- Бағасы: 3 029 ₸

