
Шаршы файл, 150 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар Sibrtech 15923 шаршы файлы, жұмыс бөлігінің ұзындығы 150 мм, материалдың үстіңгі қабатын алып тастау арқылы қатты металдардан жасалған бұйымдарды дәл баптауға арналған қолмен жұмыс істейтін слесарлық құрал. Тегіс бөлшектерді, тарылған беттерді, сондай-ақ төртбұрышты және тікбұрышты саңылауларды өңдеуге жарамды. №2 қос крест ойығы аралаудың өнімділігі мен дәлдігін арттырады. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал тозуға төзімді және берік, себебі ол берік көміртекті болаттан жасалған. Ыңғайлы ағаш тұтқасының арқасында файлмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқа ұзақ уақыт пайдалануға арналған, өйткені ол қатты ағаштан жасалған және түссіз лакпен кептіруден қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 48 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 159-Напильники квадратные |
| Ұзындығы | 238 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | шаршы |
| Штрих-код | 4044996095301 |
- Бағасы: 592 ₸

