
Шаршы файл, 300 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар Sibrtech 15932 шаршы файлы, жұмыс бөлігінің ұзындығы 300 мм, материалдың үстіңгі қабатын алып тастау арқылы қатты металдан жасалған бұйымдарды дәл баптауға арналған қолмен ұсталатын слесарлық құрал. Тегіс бөлшектерді, тарылған беттерді, сондай-ақ төртбұрышты және тікбұрышты саңылауларды өңдеуге жарамды. Ірі бөлшектермен жұмыс істеу үшін ыңғайлы. №2 қос крест ойығы аралаудың өнімділігі мен дәлдігін арттырады. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал тозуға төзімді және берік, себебі ол берік көміртекті болаттан жасалған. Ыңғайлы ағаш тұтқасының арқасында файлмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқа ұзақ уақыт пайдалануға арналған, өйткені ол қатты ағаштан жасалған және түссіз лакпен кептіруден қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 159-Напильники квадратные |
| Ұзындығы | 415 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | шаршы |
| Штрих-код | 4044996072852 |
- Бағасы: 996 ₸

