
Үш қырлы файл, 200 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 16026 ағаш сабы бар үш қырлы файл, жұмыс бөлігінің ұзындығы 200 мм, металл бөлшектерді дәл баптау үшін қолданылады. Олардың көмегімен қырлары, ішкі бұрыштары, үшбұрышты тесіктері кесіледі. Ойық түрі — №2, сондықтан құрал драча файлымен толтырылғаннан кейін аралық тегістеу үшін ұсынылады. Слесарлық істе және тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған файл берік және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Айқаспалы кертпе қатты металдардан жасалған бұйымдарды өңдеу кезінде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Қатты ағаштан жасалған ыңғайлы тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, ал лак жабыны оны кеуіп кетуден сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 294 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996072579 |
- Бағасы: 689 ₸

