
Дөңгелек файл, 200 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм жұмыс бөлігі бар, ағаш сабы бар Sibrtech 16126 дөңгелек файлы металл бұйымдарын өңдеуге арналған. Дөңгелек және сопақ саңылаулар, сондай-ақ ойыс беттер файлмен толтырылады. Ол саңылауларды алып тастауға, бөлікті қажетті пішінге немесе өлшемге келтіруге мүмкіндік береді. №2 айқаспалы ойықтың арқасында файл материалдың жұқа қабатын тез алып тастап, дәл толтыруды қамтамасыз етеді. Құрал шеберханада, үйде немесе гаражда слесарлық жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Файл көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен тозуға төзімділігін береді. Ыңғайлы ағаш тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Қатты ағаштан жасалған тұтқа лакпен қапталған, сондықтан ол ісінбейді және кеуіп кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 294 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996072548 |
- Бағасы: 826 ₸

