
Дөңгелек файл, 250 мм, №1,(металлист) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлист 16171 №1 ойығы және 250 мм пышақ ұзындығы бар дөңгелек файл металл дайындамаларды өрескел өңдеуге арналған. Ол саңылауларды кетіруге, бөлшектерді пішіндеуге және оларды қажетті өлшемдерге келтіруге көмектеседі. Файл дөңгелек және сопақ саңылауларды, сондай-ақ ойыс беттерді толтыру үшін оңтайлы болып табылады. Кәсіби слесарлар мен үй шеберлеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Файл ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды, өйткені ол беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленетін жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Құралдың корпусында тиісті белгілер қойылғандықтан, ойықтың түрін анықтау оңай. Файл №1 қос ойықты кесу бөлігінің арқасында материалды 0,25 мм-ге дейін жылдам толтыру жылдамдығын және алып тастауды қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 9 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607079496060 |
- Бағасы: 745 ₸

