
Дөңгелек файл, 250 мм, №3,(металлист) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақтың ұзындығы 250 мм және №3 ойығы бар 16176 дөңгелек металлист файлы — металл бөлшектерін түпкілікті өңдеуге және тегістеуге арналған слесарлық құрал. Профильдің пішініне байланысты ол дөңгелек және сопақ саңылауларды, сондай-ақ ойыс беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Құрал кәсіби салада қолданылады, тұрмыста да пайдалы болады. Артықшылықтары Файл берік, жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Корпуста ойық түрінің белгісі ойылған, яғни дұрыс құралды табу оңай. Жұмыс бөлігінің ұзындығы 10 мм-ге 80 тіске дейін болады және қалыңдығы 0,05 мм-ге дейінгі металл қабатын алып тастайды, осылайша бетінің жоғары тегістігіне қол жеткізіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 9.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 9.5 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607079496084 |
- Бағасы: 809 ₸

