
Тегіс файл, 150 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм қалақшасы бар, ағаш сабы бар, металл дайындамаларды аралауға арналған Sibrtech 16223 жалпақ файлы. Оларға пішін немесе өлшем беруге, сондай-ақ бетті саңылаулардан тазартуға мүмкіндік береді. Қатты металдарды өңдеуде тиімді, №2 қос крест ойығы жылдам және сапалы аралауды қамтамасыз етеді. Файл слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы. Артықшылықтары Төзімді көміртекті болаттан жасалған құрал берік және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Ағаш тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады. Лакпен қапталған жабын файлдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, тұтқаны кебуден қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 162-Егеулер, сүргілер тегіс |
| Ұзындығы | 238 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996093185 |
- Бағасы: 725 ₸

